Знайомимо з сім’єю Fugu. Частина 2

Віталій (сушист)

І знову здрастуйте! Продовжуємо знайомство з нашою #FuguFamily! Наступним представляємо нашого Сушистік Віталія! Секрет від Фугу: до всіх ситуацій ставитися з позитивом) Дотримується девізу: “Завжди залишайся ЛЮДИНОЮ!”

«На сніданок бутерброд і каву, але тільки не шаурма !!! Мріє з сім’єю відвідати США. Хобі: любить риболовлю в тиші на природі. Хоче побажати гостям розуміння і смачних ролів) »

Андрій (сушист)

Секрет від Фугу: Майстер на всі руки, починаючи від приготування ролів і закінчуючи ремонтом. Улюблена фраза: “Прийшов, побачив, полагодив!”

«На сніданок, що приготує, то і їсть. І, звичайно ж, кава! Мріє побувати в Японії і освоїти її культуру. Хобі: Колекціонує книги. Хоче побажати гостям зарплату побільше, щоб частіше приходили до нас! »

Оля (офіціант)

Секрет від Фугу: Маленька бджілка, скрізь і все встигає)

«В житті хоче навчитися справлятися зі своїми емоціями і бути терплячою! Хоче спробувати себе в ролі мужньої і безстрашної дівчини в фантастичному фільмі з пригодами … На сніданок, що щось смачненьке. Любить проводити вільний час з коханою людиною) Хоче побажати гостям: бути терплячими і все частіше приходити до нас) »

Андрій (офіціант)

Секрет від Фугу: Сильний, мужній, з ніжною душею! Дівчаткам на замітку: в пошуках любові)

«Хоче пізнати іноземні мови багатьох країн! Сніданок – перше, друге і компот. Спорт займає одне з перших місць в його житті. Фраза, з якою він іде по життю: “Прийшов. Побачив. Переміг! Гостям бажає: Приємного апетиту і побільше позитивних моментів!)»

Алла (кухар)

Секрет від Фугу: Завдяки її сильному характеру, там де Алла завжди порядок і пахне смачненьке їжею)))

«Захоплюється квітами. Найулюбленіші ОРХИДЕИ! Не кожен зможе похвалитися такою великою різновидністю цих прекрасних квітів !!! На сніданок каву) Сім’я для неї найголовніше в житті !!! Йде по життю з фразою: “Треба, Алла, треба !!! Гостям хоче побажати більше смачних моментів.»

Лера (кухар)

Секрет від Фугу: Дівчина з родзинкою!

“Захоплюється кондитерським мистецтвом, творить справжні шедеври! Ранок починається з вівсянки !!! У майбутньому хоче освоїти всі японські секрети по приготуванню ролів! Мріє побачити красу Грузії! Девіз у житті: “Всьому свій час!” Гостям бажає “гармонії з собою і навколишнім світом!” »

Стас (кухар)

Секрет від Фугу: Чуйний, з ним не нудно на роботі, добрий і позитивна людина!

“Хоче навчитися їздити на сноуборді! На сніданок обов’язково кави! Вільний час присвячує дружині, люблять походи в кіно))) Мріє вивчити історію Чехії. “Життя гра, грай красиво” – девіз по життю) Гостям хоче побажати: приємних вечорів. »

Артур (офіціант)

Секрет від Фугу: Дуже спортивний хлопець, завжди знайде час для тренажерного залу, але не забуває і про книги. Грає на гітарі.

«Хотів би навчитися готувати роли будинку. На сніданок яєчня, терпіти не може солону вівсянку. Хотів би спробувати страви Норвегії і помилуватися її природою. Чи не засмучується через дрібниці, так як: “Все пройде …!” Гостям хотів би побажати більше солодощів і позитиву в життя! »

Денис (офіціант)

Секрет від Фугу: Цілеспрямований, добрий і чуйний!

“Як у всіх спортсменів ранок починається з каші! У вільний час захоплюється боксом! Хоче поїхати до Швейцарії, підкорити гори, спробувати вишуканий сир і купити брендові годинники! За життя йде з фразою: “Все або нічого!” Гостям хоче побажати: смачних страв! »

Влад (кухар)

Секрет від Фугу: Комунікабельний, впевнений в собі, має гарне почуття гумору)

«Ранок починається з чашечки кави. Вільний час любить проводити з рідними і друзями) Хоче побачити всі визначні пам’ятки Франції! Девіз у житті: “Щоб досягти мети, потрібно, перш за все, до неї йти” Гостям бажає: смачних страв і приємних вечорів … »

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення