Знайомимо з сім’єю Fugu. Частина 1

Яна (керуюча)

Здрастуйте дорогі друзі, ви, напевно, вже в курсі, що нашому суші-бару 6 років. За цей час наш колектив неодноразово змінювався, але незмінно кожен приносив в атмосферу Фугу щось своє. Ми пережили 2 візиту Ревізора (іноді самим не віриться в це), і ось через 6 років ми можемо твердо сказати, що ми Сім’я. Можливо, ви не всіх нас бачите, а про існування деяких з нас навіть не підозрюєте. Ось ми і вирішили познайомитися з вами ближче:

Перша, хто хоче розповісти про себе, це наш керуючий Яночка, ви, можливо, бачили її в залі завжди з посмішкою і завжди в турботах:

«Здрастуйте, мене звуть Яна. 3,5 роки тому я прийшла влаштовуватися на посаду офіціанта, і так полюбила цю роботу, що доросла до керуючого (спасибі дорогому начальству за уроки). А так я звичайна людина, яка вранці їсть вівсянку, любить шопінг, мріє про Італію і Франціі.Хочу побажати всім нашим гостям безліч хороших моментів і побільше смачних ролів. »

Юля (адміністратор)

А ми продовжуємо знайомити вас з родиною Фугу, і на черзі наш адміністратор Юля, ви часто можете зустріти її в залі, від себе по секрету скажемо, Юля дуже сентиментальна і ніжна дівчина, але з твердим характером, завжди говорить те, що думає, власне за це ми її і любимо.

«Всім привіт, мене звуть Юля з Фугу я вже 2 роки, і за цей час зі мною сталося чимало курйозів, і найцікавіший так одразу й не пригадаєш. Я мрію відвідати Італію, Ватикан, архітектура цих місць мене заворожує. Люблю творити руками, але, на жаль, на хобі не завжди вистачає времені.Нашім гостям хочу побажати розуміння, позитивних думок, більше доброти до навколишнього світу. Завжди рада всіх вас бачити! »

Катя (адміністратор)

Друзі ми дуже сподіваємося, що вам цікаво знайомиться з #FuguFamily!

Знайомтеся: другий адміністратор Фугу – Катя.Секрет від Фугу: Катя дуже скромна, чуйна і добра дівчина.

«У Фугу я працюю всього лише 2 місяці, але за цей час я стала частиною цієї великої родини, яка виявилася дуже дружною. Мій ранок починається з вівсянки з сиром, але також не можу уявити свій день без шоколаду. Мрію відвідати Італію, Японію і Китай. Мій девіз: “Все, що не робиться, все на краще”. Нашим гостям хочу побажати здійснення мрій. »

Льоша (сушист)

Друзі, прийшла черга розповісти вам про ключові фігури #FuguFamily!

Знайомтеся: наш Сушистік Олексій! Секрет від Фугу: Льоша творча особистість, саме його руки творять цілі картини з ролів. Представляв Фугу на благодійному балі краси і добра.

«У Фугу я працюю майже 4 роки. На сніданок каву і що-небудь ще. Хочу побачити Францію. Хобі: робота моє хобі. Терпіння, розуміння і відмінного настрою! »

Сергій (сушист)

Знайомтеся: наш другий Сушистік Сергій!

Секрет від Фугу: Сергій поважає чужу думку, любить сперечатися, небайдужий до роботи і прагне розвиватися.

«У Фугу я прийшов майже на самому початку, і сміливо можу сказати, що це моя друга сім’я . На сніданок я п’ю каву, без нього день не почнеться. Ірландія, Норвегія, Ісландія, ось ці країни я планую відвідати. Хобі: винаходити нові авторські страви. Нашим гостям хочу побажати терпіння і розуміння. Завжди радий для вас готувати! »

… продолжение следует.

 

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення