Японський фаст-фуд

При колосальному культі традиційної їжі в Японії своєю поразкою вражає також і вуличний фастфуд, де можна спробувати безліч.

Онігирі став поширеним японським способом для того щоб перекусити. Цей пиріжок готують з рису він має форму трикутника, яку заповнюють лосось, куряче м’ясо, овочі та багато іншого. Ними селяни харчувалися з давніх часів, а зараз дітлахам дають їх в школу на перекус.

Окономіякі ( «японська піца») в її основу входить дрібно подрібнене капуста, поєднана сирими яйцями. В якості начинки служать локшина, морепродукти і овочі. Виходить не витратний прийом їжі, притрушений сушеною рибою з доповненням солодкого соусу.

Такоякі – маленькі кругляшки з борошна з скибочками м’яса восьминога. Доповнюють солодкуватим соусом і сушеною рибою, в порцію входить 6 або 9 штук. Не дивлячись на кількість вони дуже ситні.

Бенто – хороший варіант для обіду в похід. Має вигляд коробки, поділеної на секції, з різними інгредієнтами. З самого початку бенто продавали на залізничних станціях для туристів. В основі бенто розташовується рис і різноманітні маленькі страви з м’яса, риби або овочів. Колись їх готували вдома, на даний момент їх можна придбати в будь-якому супермаркеті. Бенто вважаються національним надбанням і заборонені до експорту, тому вивезти його з країни як сувенір не вийде.

Вуличне харчування японців складається з смажених кальмарів і кукурудзи, млинчиків на подобу французьких млинців (крепи), каштанів, булочок, шашличків з різноманітних видів м’яса і оригінальних форм тофу.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення