Японські гурмани

Місцева кухня в Японії вважається еталоном здорового харчування. Частково це пояснює довгу тривалість життя японців. В основі японських страв – величезна кількість морепродуктів, локшини і рису. Японці – гурмани. Вони не просто хочуть смачно поїсти, а й насолоджуються видами приготовленої їжі. Дивно, але японці – фанати свинини, абсолютний удар по вегетаріанцям і лікарям, які вважають це м’ясо шкідливим. Головний секрет – це правильне приготування, японці варять свинину годинами, поки звідти не випарується весь холестерин. Останнім часом в Японії стали з’являтися також тематичні ресторани, наприклад, такі, де роботи-жінки приносять їжу відвідувачам.

Змеелов в законі

В Японії є законна професія – змієлов. Це люди, які ловлять отруйних змій – хабу. Щоб стати офіційним змієловом, потрібно отримати державний сертифікат. Після піймання хабу заморожують, а потім додають в місцевий алкоголь. Вважається, що щоденне вживання такого напою дозволить зберегти молодість і сили на довгі роки. Тому він дорогий і приносить великі доходи.

Отруйний делікатес і любов до тунця

За мужністю зі змієловом в Японії можуть зрівнятися лише місцеві рибалки, які займаються ловом отруйної риби фугу. Приготуванням цього делікатесу може займатися тільки спеціально навчений кухар, інакше тих, хто спробував страву, чекають великі неприємності.

Відомо, що риба займає вагоме місце в житті будь-якого японця. Вона важлива не тільки для раціону, але і для успішного ведення бізнесу. Є факт, що японський власник ресторанів суші Кійосі Кімура витратив на покупку тунця 1,8 мільйона доларів.

У нас в закладі, на жаль, спробувати рибу фугу не можна, але ось інших японських страв досить, щоб відчути смак країни висхідного сонця і вважати себе справжнім гурманом.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення