Японія – країна довгожителів

50 000 японців переступили столітній рубіж!

А через 15 років столітніх довгожителів в Японії буде більше мільйона чоловік.

Чому?

Таких досягнень за тривалістю життя і його якості немає більше в жодній країні світу.

Хтось висловить припущення, що секрет їхнього довголіття в тому, що вони їдять сиру рибу і водорості – хоча, звичайно ж, це теж безумовно важливо.

Але все ж не це головне.

Є в світі багато країн, особливо розташованих на берегах теплих океанів, де місцеві жителі з ранку і до ночі їдять морепродукти, фрукти і овочі, а живуть в два рази менше.

Секрет довголіття полягає в тому, що японці – єдиний народ на Землі, який при спілкуванні намагається не зіпсувати настрій свого співрозмовника.

Більш позитивної країни знайти в світі неможливо.

Тому ми бачимо справжнє економічне диво, у них немає землі, їм ніде сіяти рис і будувати міста, у них абсолютно відсутні природні багатства. Але при цьому вони найбагатша нація на світі. Середня зарплата японця три з половиною тисячі доларів.

Чому потрібно говорити про ці дивовижні досягнення? Справа в тому, що секрет успіху цілої країни полягає в тому, що японці одними з перших навчилися контролювати свої думки. Розуміючи прекрасно, що негативні думки вбивають не тільки настрій співрозмовника, але і його здоров’я, і ​​його майбутнє.

Вони взяли і викинули зі своєї мови слово «ні».

Це було зроблено природним чином, тому що кожен з них в школі, вдома, на роботі, контролює свої думки і не дає негативним думкам зіпсувати життя і майбутнє іншим людям.

На жаль, в більшості країн люди не розуміють, що думки – це насіння, з яких виросте їхнє майбутнє, майбутнє їхніх дітей, майбутнє їх фірми, майбутнє їхньої країни.

Давайте спробуємо як японці і подивимося, що у нас з цього вийде. Ну і приходьте, звичайно ж, на рибу і водорості до нас в Фугу, це теж безумовно важливо)

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення