Японія сьогодні

Японія – дикий симбіоз минулого і майбутнього.

Поруч з префектурами, де свято шанують традиції і вірять в те, що кожна річ в цьому світі наділяється частинками душі творця, існують міста майбутнього. Міста автоматизованих процесів, де більшу частину роботи виконує інтернет речей або ж хитромудрі механізми. Де поруч з імператорським палацом стоять високотехнологічні хмарочоси, які своїми вершинами дряпають священний небосхил країни висхідного сонця.

Часті в Японії і випадки, коли старий дерев’яний будиночок, що не вписується в грандіозні плани нового глобального будівництва на території не руйнується, а дбайливо переноситься на дах нового відбудованого будинку по тим же географічних координатам.

Японія – відображення душі і філософії її жителів.

Вони свято вірять в те, що кожна річ наділена душею від моменту створення або народження. Але це не заважає їм користуватися самими високотехнологічними досягненнями науки і техніками. Японія – країна майбутнього в сьогоденні. Тут, ультраправа і консервативна угруповання Якудза набирає в свої ряди людей з вищою юридичною освітою, музичні артисти, які виступають на таємних вечірках, напхані дизайнерськими наркотиками, використовують у своїй музиці стародавні японські інструменти.

Майбутнє тут є дивним симбіозом минулого і новітніх технологій, сміливим коктейлем науки і релігії. І найголовніше – справжньої японської філософії.

Гармонія і спокій є сусідами з високим темпом життя і постійним прискоренням нітрохи не заважаючи один одному, а навпаки, створюючи міцний союз, здавалося б, несумісних речей і понять.

Ми в суші-барі «Фугу» також намагаємося вносити креативні нововведення в меню, інтер’єр і сервіс, щоб створювати для своїх відвідувачів, зачаровує глибинну атмосферу спокою і затишку.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення