ЯПОНІЯ: 46 РОКІВ В КОСМОСІ

12 квітня – Міжнародний день авіації і космонавтики.

Японія поряд з такими країнами, як Росія, США, Китай, Індія, має власну розвинену космічну програму.

Японія входить в «Космічний клуб», членами якого вважаються країни, які створили свої вітчизняні ракети-носії.

Японія з 1970 року запускає наукові та прикладні супутники, розробила легкі і середні ракети-носії, власний модуль МКС і автоматичний вантажний космічний корабель для неї.

У японських космічних планах і програмах передбачені пілотовані польоти з 2025 року і місячна база після 2030 р.

Найближчим часом японське космічне агентство JAXA запустить в космос супутники для випробування концепції космічного ліфта. Пристрій буде доставлено на орбіту за допомогою ракети-носія H-IIB.

Суть ідеї така: вантаж повинен підніматися з Землі в космос за допомогою довгого і міцного троса, протягненого між нашою планетою і штучним супутником, який розташовується на геостаціонарній орбіті, т. Е. Над однією і тією ж точкою, і підтримує трос за рахунок відцентрової сили , тросом переміщається і вантажний підйомник.

Ракета H-IIB, яку запустять з острова Танегасіма, повинна вивести на орбіту два невеликих супутники, між якими буде натягнутий трос довжиною 10 метрів. Далі з цього тросу буде рухатися мініатюрний ліфт (невеликий ящик з двигуном об’ємом 6 на 3 сантиметри), що працює за допомогою двигуна. У той же час камери на апаратах дозволять простежити за функціонуванням ліфта.

За словами представників університету Сідзуока, в якому і було створено обладнання, це буде перший в світі експеримент з перевірки руху ліфта в космосі.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення