• F
  • U
  • G
  • U

Спробуйте
емоції на
смак

Страви, які посилюють ваші почуття

Суші-бар «FUGU» – це стильний молодіжний заклад в місті Черкаси, який вже давно зарекомендував себе серед жителів міста як місце з відмінною атмосферою, де можна не тільки замовити суші і покуштувати цікаві страви авторської японської кухні, а й чудово відпочити. Хтось називає нас ресторан японської кухні, хтось кафе, але нам ближче за все визначення суші-бар.

Перейти в меню

Ми розповімо вам нашу історію

Суші-бар «FUGU» можна сміливо відносити до ресторанної категорії,, як за якістю і складністю приготування страв (у нас немає готових страв, які йдуть в розігрів – готувати ми починаємо тільки після конкретного замовлення гостя), так і за якістю обслуговування. Так, в 2011 і 2013 роках нас відвідав «Ревізор» і відзначив наш заклад вищими балами за всіма необхідними в ресторанній справі пунктам (дві нагороди срібло і золото відповідно). Персонал нашого закладу проходить ретельний відбір, наші люди – це справжні професіонали своєї справи, які ніколи не втомлюються вдосконалюватися. Наші кухарі в готуванні використовують тільки свіжі екологічно чисті продукти від надійних і перевірених постачальників.

Читати далі

У FUGU завжди раді своїм постійним відвідувачам, для яких розробляються привабливі дисконтні програми. В якості оригінального подарунка на будь-яке свято ви зможете придбати у нас подарункові сертифікати. Повірте, мало хто залишиться байдужим, отримавши можливість продегустувати справжні шедеври японської кухні від кращих кухарів міста. Крім того, у нас є і багато інших цікавих пропозицій, такі як знижка для іменинників та багато. Ви можете замовити суші сет або сет ролів і дійсно переконатися, що найсмачніші суші і роли – це саме суші-бар FUGU. Ми стараємося для Вас і для нас, перш за все, важливі ваші щирі посмішки, гарний настрій і заразливий оптимізм! Залишайтеся з нами! Ітадакімас!

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 11:00 до 22:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 21:00

Зареєструватись на подію

ФИО (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Телефон (обязательно)

ПІБ (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Перенаправлення