• F
  • U
  • G
  • U

Хіти продажів

Авторська японська кухня в Черкасах

Суші бар - «FUGU» - це стильний молодіжний заклад в місті Черкаси, вже давно зарекомендував себе серед жителів міста як місце з відмінною атмосферою, де можна не тільки замовити суші і покуштувати цікаві страви авторської японської кухні, а й чудово відпочити. Хтось називає нас ресторан японської кухні, хтось кафе, але нам ближче за все визначення суші-бар

У Черкасах суші користуються попитом, тому суші-бар "FUGU" завжди намагається доставити максимум комфорту і задоволення своїм гостям, розвиваючись для цього з кожним днем. Можна також замовити суші на винос або з безкоштовною доставкою, щоб порадувати близьких, на День Народження або інші свята. Заклад розташований в самому центрі міста, тому якщо у вас виникло бажання дізнатися, що таке авторська японська кухня в Черкасах, то пошук ресторану не складе труднощів, як для городян, так і для гостей міста. Ми завжди раді новим особам і при цьому піклуємося, і не забуваємо про своїх постійних відвідувачів. Тому в «FUGU» у нас завжди діють цікаві акції та пропозиції для наших гостей, а постійні відвідувачі стають учасниками програми лояльності і отримують подарункові сертифікати.
Що особливого можна було б виділити в суші - барі «FUGU»? Це в першу чергу саме велике в місті Черкаси суші-меню. Хтось думає, що в суші-барі їжа як така не фігурує, а можна лише замовити суші, так і можливо ще і роли, але це насправді не так. У нас ви знайдете супи і гарніри, суши і сашимі, роли і сети, салати і закуски - все це з великою кількістю різноманітних японських соусів і приправ для суші, крім того в нашому меню є оригінальні десерти , напіткі , коктейлі і багато іншого. Друге, що варто було б відзначити - це цікава творча подача наших страв, над якістю якої наші кухарі б'ються не менш, ніж над самим приготуванням. По-третє, - це високий рівень сервісу і якості обслуговування наших гостей, так в 2011 і 2013 роках нас відвідав «Ревізор» і з задоволенням відзначив наш заклад вищими балами за всіма необхідними в ресторанній справі пунктам (дві нагороди срібло і золото відповідно).

У 2017 році також нас відзначили і самі любителі суші та ролів Черкас - в голосуванні від паблік "Rest in Cherkassy" за кращий японський ресторан в Черкасах суші-бар «FUGU» взяв перше місце. По-четверте, це, звичайно ж, наша фірмова доставка їжі додому по Черкасам і передмістю. Це дуже зручно для тих, хто не може відвідати нас в даний момент, але не хотів би відмовляти собі в задоволенні. Також, можна замовити суші з собою на винос або інші страви японської кухні. Доставка суші по Черкасам і передмістю, безумовно, є нашим головним козирем.
Хочете замовити суші з собою, щоб порадувати себе і своїх близьких? Немає нічого простіше - ви можете замовити суші або ролли на доставку у нас прямо по телефону або через корзину у нас на сайті, користуючись онлайн замовленням, вибравши при заповненні форми - безкоштовна доставка. Зверніть увагу, що безкоштовна доставка суші по Черкасам проходить у нас при замовленні всього від 200 грн. Ну і наостанок, можна було б відзначити зі знаком плюс стильний і ненав'язливий інтер'єр, над яким наша команда невпинно працює, додаючи все нові і нові удосконалення. Тому саме «FUGU» в останні п'ять років є справжнім флагманом в категорії японська кухня в нашому місті і найсмачніші суші і роли, суші-сети ролів і сети ролів знаходяться саме тут. Якщо ви хочете допомогти нам в цій справі, то сміливо висловлюйте свої ідеї щодо суші-меню, побажання та поради. Ми завжди раді Вас вислухати і вдосконалюватися заради наших гостей.

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваше ім`я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Бронь столиков

Reservation

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Дата

Номер столика

Пожелания

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Дата

Номер столика

Побажання

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 11:00 до 22:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 21:00

Зареєструватись на подію

ФИО (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Телефон (обязательно)

ПІБ (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Перенаправлення