Традиції японського алкоголю. Частина 3: Інші напої

Алкогольні напої займають особливе місце в Японії.

Звичайною справою для японців є проводження часу в ресторанах, таким чином в Японії практикують збільшення громадських і офіційних зв’язків. Може це і стало причиною величезного вибору в алкоголі.

Особливі різновиди алкоголю в Японії:

Пиво – є найпоширенішим в країні. Знамениті заводи по варені пива-Asahi, Suntory, Sapporo. Виробництво пива імпортували на острів Хоккайдо з Німеччини.

Happoshu ( «Блискучий алкоголь») – його винайшли зовсім недавно. Напій має менше солоду, приємний на смак, аромат нагадує пиво.

«Третє пиво» ​​( «Shin Janru» or «New Genre») – напій з’явився недавно. Він має схожість з пивом, тільки на зміну солоду включає в себе сою або пшеницю.

Рисове вино – знамените як саке. Крім основних марок існує багато місцевих рисових вин. Склад алкоголю як правило 10-20%. Саке вживають підігрітим і охолодженим. Перш ніж прийняти напій, його фільтрують.

Shochu, Awamori – містить алкоголь від 20 до 40 відсотків. Для приготування напою використовують рис, пшеницю або цукровий буряк. Подача напою: додають лід, воду або сік. Відмінністю Awamori від Shochu є те, що його варять з довгастого тайського рису і чорної грунту koji.

Chuhai – напій з фруктів. Містить алкоголь 5-8%. Chuhai має різноманітні сезонні аромати.

Сливове вино (Umeshu) – готують зі слив, цукру з доповненням shochu або nihonshu. Від нього будуть в захваті навіть ті, хто не вживає алкоголь. Його зазвичай варять будинку, але в продажу сливове вино також є.

Величезною популярністю в країні користується вино, яке прибуло з Франції, Італії, США та Австралії – червоні, білі та ігристі вина. Префектура Яманаші – сама славнозвісна пивоварня на території Японії.

Наявність японського алкоголю можна побачити в винних магазинах, супермаркетах і в торгових автоматах, які відкриті до 11-ї години вечора. Пити алкоголь в країні дозволено з 20 років.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення