Традиції японського алкоголю. Частина 2: Йогуртіно

Багато наших постійних читачів вже знають, що Японія – це незвичайна країна з унікальними традиціями. І ми продовжуємо розбиратися зі світом японських напоїв, відмінним від усіх і вся. На черзі – йогуртіно.

Цей алкогольний напій виробляється, як можна здогадатися, на основі звичайного йогурту. І класична помилка обивателів вважати, що це солодкий напій, схожий на вершковий лікер. Насправді йогуртіно дуже пекучий, так що подають його обов’язково з соком. Втім, деякі екстремали п’ють його і в чистому вигляді.

Цікавий факт в тому, що виробляється Йогуртіно зовсім не в Японії, а в далекій Голландії, а розливається після цього у Франції. А ось продаж напою можливий тільки в Японії. У жодній іншій країні світу ви не зможете спробувати цей незвичайний алкоголь. По суті, це спиртовмісткий молочний продукт. Не плутати з таном.

З недавніх пір в інших країнах теж стали з’являтися подібні напої на прилавках магазинів, але це не справжній йогуртіно. Істинний продається тільки в Японії. І більше ні в одному місці на Землі!

А ви хотіли б спробувати йогуртіно у нас в Фугу?

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення