Відбувся перший в Черкасах чемпіонат із поїдання ролів на швидкість

Подія відбулася 21 травня 2017 року та викликала чималий резонанс, ставши одним з найбільш новаторських і сміливих експериментальних подій в місті за останній час. Атмосфера нестримних веселощів, динаміки і позитиву панувала в суші-барі «Фугу» протягом всього заходу.

18 сміливих учасників, природжених самураїв боролися на звання чемпіона і призи від спонсорів, яких було чимало. Відгукнулися на заклик до участі багато небайдужі до екстриму і глядачі. В результаті протягом двох годин поки проходило подія в залі яблуку ніде було впасти.

Невимушену атмосферу чемпіонату підтримувала запальна музика від ді-джея Alex LanS – резидента ALTRadio Records і Fактора Dвіженія, полум’яні промови ведучого в кімоно і таби Дмитра Зборівського. І все це знаходилося під пильними об’єктивами операторів проекту Galaktika і фотокамери Ігоря Петрова.

Азарт учасників передавався і глядачам, і персоналу – все дружно вболівали за своїх фаворитів, нагріваючи градус атмосфери до немислимого.

Спасибі всім тим, хто був з нами в цей момент. Спасибі всім тим, хто допомагав реалізувати це, здавалося б, божевільну для Черкас подію. Ми сподіваємося попереду у нас ще не раз відбудеться щось подібне. Адже вам сподобалося, правда ?!)

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення