Система мотивації працівників по-японськи

В Японії процвітає «групiзм», тому компанія, куди потрапив співробітник іноді на все життя, стає для нього другою сім’єю. Компанія робить для співробітників з нашої точки зору дивовижні речі: безпроцентно кредитує, оплачує дороге навчання не тільки співробітника, але і його дітей, платить за сімейні свята (дні народження, весілля, ювілеї), а деякі фірми навіть надають житло своїм співробітникам в довічне користування.

Шлюби та службові романи між працівниками, що їм передували, заохочуються, так як в даному випадку робота стає фактично будинком. Одним з основних методів мотивації діяльності персоналу є система взаємозамінності – працівникам надаються широкі можливості кар’єрного і професійного зростання. І нехай просування по службі незначні, проте, їх регулярність не дає співробітникам занудьгувати.

У нас в «Фугу» також культивуються всі необхідні можливості для кар’єрного росту і дуже багато вкладається в розвиток корпоративної атмосфери, в цьому плані ми нітрохи не відстаємо від країни висхідного сонця.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення