Символи Японії

Хризантема

Японія унікальна країна, яка заворожує своєю значною відмінністю від інших країн в світі. Прикладом оригінальності є відсутність герба, його замінює хризантема, квітка, який служить символом національності і одночасно є емблемою. Існує легенда про створення Японії завдяки цій квітці. У легенді йдеться про китайський правителя, якому повідомили про існування квітки, з якого можна зробити еліксир життя, тільки щоб його зірвати потрібно виконати обов’язкову умову – людина повинна бути чистим і добрим.

В оточенні імператора не було ні у кого подібних якостей, і він вирішив послати за квіткою деяких юнаків. Ці хлопці, замість того щоб повернуться, заснували нову державу під назвою Японія.

Імператор Готоба дуже захоплювався хризантемами і знайшов застосування квітці, почав використовувати его зображення в якості своєї друку. Зараз можна побачити зображення квітки в державних установах.

Найбільшою держнагороди країни є Орден Хризантеми.

Сакура

На подив сакура не є офіційним символом Японії. Етапи цвітіння сакури можна дізнатися з новин, а також про місця з кращим видом для насолоди прекрасним деревом. У містах Кіото, Наро і Камакура сакури самі барвисті. Квітами сакури прикрашають побутові предмети, посуд, кімоно. Це поширена тема в літературі і живопису. Також Сакура – найпопулярніше жіноче ім’я.

Танукі

Немовлят в Японії не називають Танукі, а саму тварину при цьому дуже люблять. Назва перекладається як «єнот», але танукі до них не відносяться. Це єнотовидний собака вагою до 10 кг і довжиною тіла до 80 см. Є майже найбільшим хижим звіром, який мешкає в Японії. Танукі воліють розміщуватися в норах.

Через маленькі лапки вони погано переміщуються по сніговій погоді, тому взимку впадають в сплячку. Коли погода тепла вони полюють, а коли холодно довго не з’являються на поверхні. Так як тварина товстенька їх вважають в народі любителями випити і поїсти. Статуетки з їх зображенням презентують на удачу і багатство.

Танукі дуже вірна і віддана тварина, тому його всі люблять. Вони один раз вибирають собі пару і проживають з нею все життя. Крім милою зовнішності танукі прекрасно співає. Їх спів нагадує нявкання і свист.

Його зображення зустрічається всюди, також, як і зеленого фазана КІДЗ, який також є національним символом.

Сонце, що сходить

Прапору країни «сонячне коло» вже близько 1000 років. Спочатку його зображали на бойових віялах. Існує повір’я, що імператор Дзімму переміг в протистоянні завдяки сонцю, яке було за спиною імператора і сліпило в очі супернику. З того часу його зображували на віяла, які військові начальники ставили позаду своїх військ, закликаючи цим силу світила.

Трохи пізніше прапор став символом імператора-сонця.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення