
Відвідування країни висхідного Сонця справа непроста. Адже щоб отримати дозвіл на в’їзд потрібно пройти цілий ряд складних бюрократичних зволікань.
Для оформлення візи в Японію, в залежності від виду документа, може знадобитися до 30-ти робочих днів. Одномоментно з подачею документів в консульство Японії здаються і біометричні дані – без надання відбитків пальців отримати візу в Японію буде неможливо. У цьому правилі є виключення – біометрія Не бере у неповнолітніх прохачів (до 16-ти років), представників дипломатичних делегацій, а також у тих громадян, які не можуть надати їх в зв’язку з фізіологічними особливостями.
Якщо ви все ж хочете незважаючи ні на що насолодитися поїздкою в цю дивовижну країну, то обов’язково ознайомтеся з видами існуючих в цій державі віз!
Різновиди візи в Японію для іноземців, в залежності від мети поїздки заявника:
1. Туристична віза в Японію. Найбільш затребуваний і поширений тип візи, який відкривають мандрівники, щоб оглянути визначні пам’ятки і відвідати культурні заходи на території цієї країни.
2. Гостьова віза в Японію. Одержувачем є прохач, який планує поїздку з гостьовим візитом (до родичів або друзів). Обов’язковою доповненням до традиційного пакету документів є гостьове запрошення до Японії від приймаючої сторони. В даному випадку, сторона, що запрошує виступає в якості гаранта дотримання та візового режиму, і законодавства цієї держави. Також можуть знадобитися свідоцтва знайомства і тісного спілкування з приймаючою стороною в Японії: документи, що підтверджують родинний зв’язок, листування, спільні фото і т.д.
3. Віза в Японію для бізнес-візиту (службова віза до Японії). Це – короткостроковий тип дозвільного документа, який дає заявнику можливість проводити зустрічі з діловими партнерами, брати участь у конференціях і професійних з’їздах, підписувати контракти і т.д. Дана категорія японської візи також необхідна тим аплікантам, які їдуть до Японії за програмами культурного обміну або для участі в спортивних змаганнях.
4. Транзитна віза до Японії. Такий тип візи необхідний одержувачу в тому випадку, якщо Японія є проміжним державою в графіку його подорожей. Оформляється японська віза для транзиту на три доби і дає можливість, не залишаючи будівлю аеропорту, дочекатися необхідного рейсу в країну проходження.
Не менш популярними цілями, за якими заявники бажають оформити візу в Японію для українців 2019, є: робота, навчання і візи сімейних типів – нареченого / нареченої і для возз’єднання сім’ї. В кожному окремому випадку спектр документів, які необхідні для візи до Японії, буде поповнюватися специфічними довідками та свідоцтвами. Але як то кажуть, хто бажає, той обов’язково добивається.