Різновиди візи в Японію для іноземців

Відвідування країни висхідного Сонця справа непроста. Адже щоб отримати дозвіл на в’їзд потрібно пройти цілий ряд складних бюрократичних зволікань.
Для оформлення візи в Японію, в залежності від виду документа, може знадобитися до 30-ти робочих днів. Одномоментно з подачею документів в консульство Японії здаються і біометричні дані – без надання відбитків пальців отримати візу в Японію буде неможливо. У цьому правилі є виключення – біометрія Не бере у неповнолітніх прохачів (до 16-ти років), представників дипломатичних делегацій, а також у тих громадян, які не можуть надати їх в зв’язку з фізіологічними особливостями.
Якщо ви все ж хочете незважаючи ні на що насолодитися поїздкою в цю дивовижну країну, то обов’язково ознайомтеся з видами існуючих в цій державі віз!

Різновиди візи в Японію для іноземців, в залежності від мети поїздки заявника:
1. Туристична віза в Японію. Найбільш затребуваний і поширений тип візи, який відкривають мандрівники, щоб оглянути визначні пам’ятки і відвідати культурні заходи на території цієї країни.
2. Гостьова віза в Японію. Одержувачем є прохач, який планує поїздку з гостьовим візитом (до родичів або друзів). Обов’язковою доповненням до традиційного пакету документів є гостьове запрошення до Японії від приймаючої сторони. В даному випадку, сторона, що запрошує виступає в якості гаранта дотримання та візового режиму, і законодавства цієї держави. Також можуть знадобитися свідоцтва знайомства і тісного спілкування з приймаючою стороною в Японії: документи, що підтверджують родинний зв’язок, листування, спільні фото і т.д.
3. Віза в Японію для бізнес-візиту (службова віза до Японії). Це – короткостроковий тип дозвільного документа, який дає заявнику можливість проводити зустрічі з діловими партнерами, брати участь у конференціях і професійних з’їздах, підписувати контракти і т.д. Дана категорія японської візи також необхідна тим аплікантам, які їдуть до Японії за програмами культурного обміну або для участі в спортивних змаганнях.
4. Транзитна віза до Японії. Такий тип візи необхідний одержувачу в тому випадку, якщо Японія є проміжним державою в графіку його подорожей. Оформляється японська віза для транзиту на три доби і дає можливість, не залишаючи будівлю аеропорту, дочекатися необхідного рейсу в країну проходження.

Не менш популярними цілями, за якими заявники бажають оформити візу в Японію для українців 2019, є: робота, навчання і візи сімейних типів – нареченого / нареченої і для возз’єднання сім’ї. В кожному окремому випадку спектр документів, які необхідні для візи до Японії, буде поповнюватися специфічними довідками та свідоцтвами. Але як то кажуть, хто бажає, той обов’язково добивається.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення