Свята Японії. Частина 3.

Продовжимо розбирати велику кількість японських свят, першу частину з них, що проходять в період з січня по червень включно ми розписали в минулій нашій статті. Тепер прийшла черга значущих подій, що відзначаються в Японії з липня по грудень:

17 червня (або дата поруч) День батька в Японії.

Щорічно у третю неділю червня в Японії відзначається День батька (Тити-но Хі). Сенс, вкладений в свято простий і зрозумілий – висловити почуття вдячності батькам.

7 липня Фестиваль Танабата в Японії.

«7 липня імператор з’являється на верхній веранді палацу Оміма, щоб накреслити елегантні вірші вака на листках паперового дерева Кадзі і піднести вірші двом зіркам: принцу Альтаіру і принцесі Вега.

16 липня День моря в Японії.

«Море, море, світ бездонний …» Звичайно, Ці слова не з японської пісні, але, повірте, що морські простори для Японії – це і бездонний світ, і неоціненний скарб. В Японії не могло не бути свята, вдячності морю.

19 липня. День жінок-міністрів в Японії.

19 липня в Японії відзначається неофіційне свято – День жінок-міністрів. «Жінка в політиці», «жінка в уряді» – словосполучення, які в сучасному суспільстві сприймаються природно і, в більшості випадків, позитивно, як і саме явище жінки-лідера.

9 серпня День пам’яті жертв атомного удару в Нагасакі.

«9 серпня 1945 року об 11 годині 2 хвилини небо над Нагасакі яскраво засяяло, і стрілки всіх годинників зупинилися. Гігантська хмара-гриб злетіла в блакитне небо … »Рівно об 11 годині 2 хвилини місто затихне – після удару дзвони він схилить голову в хвилині мовчання. Тоді від бомбардування в Нагасакі постраждало від 60 до 80 тисяч осіб, потужність вибуху склала 21 кілотонн. На церемонію пам’яті атомного бомбардування в Парк миру традиційно приходять жителі Нагасакі, ті, хто залишився в живих – багатьом зараз вже більше 70 років.

17 сентября (або дата поруч) День вшанування людей похилого віку в Японії.

“- Вам скільки років? – 80. – Ну, ви ще молода, значить, сідайте на це місце. А мені ось 85 … » Звичайний діалог в автобусі. Щорічно в третій понеділок вересня в Японії відзначається День вшанування людей похилого віку.

23 вересня День осіннього рівнодення в Японії.

«І спека, і холод – до днів Хіга». Так кажуть в Японії в період як осіннього, так і весняного днів рівнодення. У календарі цей день позначений як День осіннього рівнодення (Shu-bun-no Hi), але Японія святкує не так унікальне астрономічне явище, скільки виконує йшовші в глибини історії обряди буддійського свята Хіга. Відповідно до Закону «Про національні свята» в день осіннього рівнодення, який є державним святом, вкладений і відповідний зміст: «Поважати предків, шанувати пам’ять пішли в світ інший».

1 жовтня День саке в Японії.

«Кампа-а-ай!» – неодмінно почуєте ви, якщо опинитеся в компанії святкуючих японців. «Кампай» можна перекласти як «пий до дна» або «пий насухо», і лунає цей заклик на всіх заходах перед першим ковтком саке, пива, вина, шампанського …

8 жовтня День фізкультури в Японії.

«Місяць, яким ми милувалися в ті дні в Римі, сьогодні висвітлює небо над нашою столицею. Твердо обіцяємо, що пройде чотири роки, і ми знову зустрінемося! »Бадьора і життєрадісна пісня – пісня-гімн« Токіо Горін Ондо », написана в 1963 році на честь майбутніх літніх Олімпійських ігор в Токіо, супроводжувала не тільки Олімпіаду, але стала і багаторічним спортивним гімном. А державне свято День фізкультури (Tai-iku no Hi) в Японії – це світлий спогад японців про Токійську Олімпіаду 1964 року.

15 листопада Сіті-Го-Сан – свято дітей в Японії.

15 листопада або на тижні, що включає 15 листопада, повсюдно в Японії можна побачити неймовірно чарівних, одягнених в яскраві кімоно малюків, які поспішають з мамами-татами-бабусями-дідусями в найближчий храм.

23 листопада День подяки праці в Японії.

23 листопада в Японії відзначається національне свято – День подяки праці (Kinro-Kanshya no Hi). У цей день трудівники всіх галузей промисловості, фермери, службовці державних установ і компаній отримують законний вихідний.

23 грудня День народження імператора Японії.

У країні проходить скрупульозна програма святкування дня народження правлячого імператора Японії, Акіхіто. Це офіційне державне свято в країні.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення