Мінсюку – «Бед-енд-брекфаст» японською

Мінсюку – маленькі приватні готелі, які найчастіше перебувають у власності та управлінні однієї сім’ї. Тут на кожного гостя чекає теплий сімейний прийом у кращих традиціях японської гостинності. Крім того, це чудова можливість насолодитися стравами місцевої кухні, приготованими зі свіжих – прямо з грядки – овочів, свіжозловленої риби та інших продуктів цієї місцевості.

Домашня атмосфера та адекватні ціни

Мінсюку (букв. «народний готель») – це маленький приватний готель, який тримає одна родина. Найбільше цей вид готелів підходить для туристів, які хочуть познайомитися із повсякденним життям звичайних японців та трохи пожити у звичайному японському будинку. На відміну від широко поширеної по всьому світу системи «бід-енд-брекфаст» у мінсюку гостям надається напівпансіон, що включає вечерю.

Найчастіше господарі мінсюку виділяють частину свого будинку під кімнати для гостей, а решта побутових приміщень – їдальня, веранда, туалет – перебувають у спільному користуванні постояльців та членів родини. У зв’язку із збільшенням кількості іноземних туристів, останнім часом все більше сімей здійснюють обслуговування англійською мовою.

Спочатку сім’ї місцевих жителів (як правило, селян та рибалок) у районах гірських курортів, приморських пляжів, зон літнього відпочинку та інших місцях так званого сезонного туризму, у сезон здавали туристам кімнати у власних будинках. Приватні міні-готелі досі найчастіше є не основною справою, а додатковим джерелом доходу для сімей, і в цьому сенсі мінсюку помітно відрізняється від реканів та готелів у західному стилі з великою кількістю номерів. Втім, останнім часом мінсюку перетворилися на окрему галузь готельного бізнесу, і почали з’являтися заклади більших масштабів.

Останнім часом у мінсюку по всій Японії все більше уваги приділяється якості харчування, але оскільки готує не професійний кухар, а самі господарі або їхні родичі, це дозволяє тримати ціни на доступному рівні, хоча використовуються якісні, недешеві продукти. У більшості випадків вартість ночівлі з дворазовим харчуванням у мінсюку не перевищує 10 000 йєн. Це ще одна із причин нинішньої популярності маленьких приватних готелів.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення