Культ їжі в Японії

В Японії 70 відсотків телевізійного ефіру – це телепередачі про їжу.

Це зовсім не випадково, адже навколо їжі в Японії спорудили культ такої сили, що він співмірний за своїми масштабами хіба що з релігією. Смачну їжу в Японії цінують і їй захоплюються. Наприклад, вважається непристойним і дуже образливим встати з-за столу на похваливши людини, який приготував вам частування. Так, саме це вважається серйозною образою.

Суші японці вважають за краще їсти руками. У суші-барах вони сідають у довгастого столу, грубо кажучи барної стійки. Роблять замовлення, і дивляться за процесом приготування суші-майстром сушистом. Це займає від 5 до 10 хвилин, і подаються суші по одній штуці, щоб замовив їх людина встигла насолодитися чудовим суші, поки йому готують інше.

Правила споживання їжі – це щось на зразок своєрідних негласних законів в Японії, їх не можна порушувати – інакше той, хто готував образиться на вас. Ще, якщо вам сподобалося суші, ви можете пригостити майстра сушиста саке, але готуйтеся до того, що і вам потрібно буде випити цей міцний напій разом з ним.

Японія, вельми цікава країна, наповнена своїми традиціями, і коли говорять – що нам їх не зрозуміти люди не лукавлять. Для нас їжа – це спосіб насититися, для японців же це мистецтво, яке має свої незмінні закони жанру.

Ми також дотримуємося цих законів і слідуємо приписам з приводу їжі. Ми в Фугу поважаємо японську культуру. Приходьте і навчитеся поважати її разом з нами.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення