Конкурс на швидкісне поїдання їжі

Напередодні першого в Черкасах чемпіонату на швидкісне поїдання ролів, який пройде в суші-барі «Фугу» 21 травня 2017 року, нам хотілося б згадати про інших цікавих змаганнях, пов’язаних з поїданням їжі, які часом межують навіть з безумством.

Люди вміють придумувати собі розваги і часто намагаються знайти для цього унікальні екстравагантні способи, які додають гостроти відчуттям і створюють емоційний ураган не тільки серед учасників, але і серед глядачів дійства.

Так в світі були неодноразово зафіксовані змагання на поїдання часнику, сирої цибулі, кропиви, найгострішого перцю, каррі, живих тарганів і (О Боже!) Навіть ослиних пенісів. Треба думати, що учасники подібних змагань проявляли небачену відвагу і витримку в прагненні здобути вгору над конкурентами.

Звичайно ж, нашій людині набагато ближче такі поєдинки як поглинання солених огірків, вареників, морозива або смажених раків. Напевно, багато хто міг би помірятися силами в подібних змаганнях.

Що стосується конкурсів на поїдання суші і / або ролів, то такі проходять по світу дуже часто. Так ще в 1988 році Тім Янус, професійний учасник конкурсів їдців, всесвітньо відомий під псевдонімом «Едок Х», встановив світовий рекорд – йому вдалося з’їсти 141 суші за 6 хвилин. Це досягнення до сих вважається офіційно нескореним. Подивимося, може бути в Черкасах знаходиться новий майбутній чемпіон?) Чи побачимо це вже зовсім скоро – 21 травня о 12.00 в суші-барі «Фугу».

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення