Хагакуре. Приховане у листях

Воістину, життя людини триває одну мить, тому живи та роби, що хочеш. Безглуздо жити в цьому світі, подібному до сновидіння, щодня зустрічатися з неприємностями і робити тільки те, що тобі не подобається. Але важливо ніколи не говорити про це молодим, тому що неправильно зрозуміле слово може завдати багато шкоди.

***

Якщо роздуми тривають довго, результат буде плачевним.

***

Оскільки все в цьому світі лише обман, Щирість здобудеш лише в смерті. Кажуть, що для того, щоб слідувати шляху щирості, треба жити так, наче ти вже помер.

***

Коли твій меч зламаний, ти здолаєш супротивника голими руками. Якщо твої руки буде відрубано, ти притиснеш його до землі плечима. Якщо твої плечі теж відрубані, ти зубами прогризеш шию десяти чи п’ятнадцяти ворогам. Ось що таке сміливість.

***

Якийсь чоловік сказав: “Я знаю форму Здорового Сенсу і форму Жінки”. Коли його запитали про це, він відповів: “Здоровий глузд чотирикутний і не зрушить з місця, що б не сталося. Жінка кругла. Можна сказати, що вона не розрізняє добро і зло, не бачить різниці між правильним і неправильним, і, куди вона може закотитися, нікому не відомо”.

***

Стародавні казали, що слід приймати рішення у проміжок, що дорівнює семи вдихам та видихам.

***

Уникнути помилок та обману важко. Не поспішай відкидати, що здається поганим. Спробуй придивитись і розпізнати з другого, третього погляду. Не спокушайся одразу зовнішньою привабливістю, постій біля і подумай. Будь неупереджений і чужий упередженості! Це дуже тонке мистецтво – вибір!

***

Якщо розум сконцентрований на досягненні будь-якої мети, це буде досягнуто.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 21:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення