Філософія ікігаі. Мистецтво старіти, залишаючись молодим

10 законів ікігаі

1. Залишайтеся завжди активними, чи не віддаляйтеся від справ.

Людина, що кидає улюблену справу, яке йому добре вдається, втрачає сенс життя. Тому навіть після офіційного виходу на пенсію важливо займатися улюбленою справою, вдосконалюючи свою майстерність, приносячи користь і красу нашого маленького світу.

2. Сприймайте все спокійно.

Рівень поспіху і стресу обернено пропорційний якості життя. Як свідчить старе прислів’я, «тихіше їдеш – далі будеш». Якщо перестати жити від дедлайну до дедлайну, життя заграє новими фарбами.

3. Не переїдайте.

Стосовно до харчування працює принцип «Краще менше, та краще». Щоб довго залишатися здоровим, потрібно завжди вставати з-за столу трохи голодним.

4. Оточіть себе друзями.

Кращий спосіб справитися з тривогами – дружня бесіда, обмін історіями, які полегшують життя. У друзів можна спитати поради, з друзями можна посміятися, помріяти, випробувати повну гаму почуттів.

5. До наступного дня народження поліпшите свою фізичну форму.

Вода постійно рухається, залишається свіжою і не застоюється. Так само і наш організм потребує щоденних вправах, щоб його вистачило надовго. Крім того, під час занять спортом виділяються ендорфіни – гормони щастя.

6. Посміхайтеся.

Доброзичливе поведінку в своєму розпорядженні до вас інших людей і допомагає розслабитися. Звичайно, не потрібно забувати про всі складнощі, які доведеться подолати, але в будь-яких обставинах потрібно радіти тому, що ти знаходишся тут і зараз в світі, повному можливостей.

7. Поверніться до природи.

Хоча більшість людей живе в містах, ми створені, щоб жити в гармонії з природою. Нам потрібно частіше повертатися до неї, щоб заповнити свої запаси енергії.

8. Дякуйте.

Предків, природу, яка дала вам повітря і їжу, своїх близьких – всіх і все, що з кожним днем ​​робить нас щасливими. Кожен день присвячуйте кілька хвилин подяки – і ви відчуєте, як щастя заповнює вас.

9. Живіть сьогоденням.

Перестаньте жаліти про минуле і боятися майбутнього. Все, що у вас є, це сьогоднішній день. Проживіть його так, щоб він назавжди зберігся в пам’яті.

10. Виконуйте свій ікігаі.

У всіх нас є дар, який надає сенс нашому існуванню і змушує жити на повну силу до самого кінця.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення