Дивні незвичайні пам’ятки Японії

Ми вирушаємо в Країну Висхідного Сонця! Але не для того, щоб зустріти світанок, а щоб поглянути на найдивніші місця і пам’ятки з усіх, які ви коли-небудь бачили. Якщо ви до цих пір думали, що Японія – це тільки мегаполіси з хмарочосами і імператорські палаци, то вас чекає чимало сюрпризів.

10. Котячий острів
Почнемо з одного з найбільш незвичайних місць. Розташований на острові Тасіро, Котячий острів, як і випливає з назви, населяє величезна кількість кішок! Жоден любитель кішок не повинен пропустити поїздку на Котячий острів під час своєї поїздки до Японії!
9. Парк Йоро (Yoro Park)
Створений нью-йоркським художником, дизайнером і архітектором Сусак Аракава (Shusaku Arakawa), який називає своє дітище “Місцем оборотної долі”, цей парк відкриє для вас найнесподіваніше!
8. Острів Окуносіма (Okunoshima Island)
Ми вже побували на острові кішок, а тепер настав час відвідати Кролячий острів! Будинок більш ніж для 300 чарівних створінь!
7. Село нагір’я (Nagoro Village)
Колись в селі нагір’я жили тисячі людей, але з часом все більше і більше жителів виїхали з цих місць в пошуках кращого життя, що зробило село тихим і моторошною місцем. Тому деякі місцеві жителі вирішили перетворити порожню село в популярну туристичну визначну пам’ятку, замінивши порожні місця і вдома сотнями опудал. Тому що до сих пір це місце було недостатньо дивним і страшним!
6. Приморський парк Хітачі (Hitachi Seaside Park)
Цей величезний парк площею 1,9 км², розташований в місті Хітаті-Нака в префектурі Ібаракі, є одним з найбільших в світі квіткового садів, в якому ростуть, в буквальному сенсі, мільйони квітів всіляких видів і кольорів.
5. Лисяча село (Fox Village)
Просто якщо ви думали, що відвідали вже все дивні місця Японії, в яких живуть тварини, то вперед – в Лису село, де можна погодувати цих тварин з рук і погладити!
4. Робот Гандам (Gundam Robot)
А чого ще ви хотіли від турне по найдивнішим місцях Японії, що не гігантського 18-метрового робота вагою 35 тонн ?!
3. Озеро Яманака (Lake Yamanaka)
Якщо поїздка на пароплаві в формі лебедя з оглядового вежею в його “голові” – саме те, що вам подобається, то цей пост виразно для вас!
2. Токійський протипаводковий колектор (G-CANS)
У всьому світі існує всього декілька “каналізаційних турів”. Але особливістю проекту G-Cans є майже 65-метрові резервуари і величезна підземна система з потужними гідронасосами, здатними перекачувати 200 м³ води в секунду!
1. Крижаний акваріум (Kori no Suizokukan)
Ви знаєте про проблему розмитих знімків, коли намагаєшся сфотографувати плаваючих в акваріумах риб і інших підводних мешканців? Здається, японці вирішили цю невелику проблему, заморозивши їх і позбавивши рухливості.
0. Просто зупинка без виходу
Ця зупинка поїзда в Японії не має входів або виходів, вона була розміщена там просто для того, щоб люди могли зупинитися посеред поїздки на поїзді і помилуватися краєвидом.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення