Бути самураєм

Японія

Зовсім інший, незрозумілий нам світ. Інші традиції, люди, світогляд і погляди.

Світ, який любовно вибудуваний роками роботи. Роботи над собою, над суспільством, над громадською думкою і ментальністю.

Так, можна сказати, що честь і прагнення до ідеалу у японців йде від предків. Традиції і легенди були побудовані на тому, щоб показати молодому поколінню як це жити з любов’ю до себе, але з ще більшою любов’ю до честі і прагненню бути ідеальним.

Найяскравіший приклад в японській історії – самураї, Ронін і сегуни, які створювали світ мистецтвом війни і дипломатії. Які не тільки не боялися померти, але і з радістю кидалися в гущу битви і на самогубні заняття, щоб не тільки відстояти свою честь, а й честь їх господаря і країни.

Кодекс бусідо – одна з реліквій, яка диктує правила життя. Ні, це не черговий нудний юридичний трактат, на подобу законів Ману або таблиць Хаммурапі. Це книга про те, як жити із собою, як бути справжнім. Як бути самураєм. Прагнення до ідеалу робить нас сильнішими. Прагнення до честі робить нас уважнішою до інших. Прагнення до мудрості робить нас спокійними як вода і заворожує решта світу.

Цитати з Бусідо

4 головні заповіді самурая:

 • Не дозволяй іншим перевершити себе на шляху самурая.
 • Будь завжди корисний господареві.
 • Пам’ятай про борг сина перед своїми батьками.
 • Привілей велике співчуття і допомагай людям.

Моральні орієнтири не тільки в століття страшних воїн, які роздерли Японію на окремі дрібні шматочки, а й в сучасному світі допомагають Японцям жити і працювати з гордо піднятою головою.

Пояснення

І, наостанок важливо сказати одну річ. Все одно хто ти. Прагнення до ідеалу робить тебе самураєм на шляху до твоєї мрії. Важливо лише запитати себе – чого ти хочеш від своїх днів. Як ти бажаєш їх проводити. І чи готовий ти стати справжнім в гонитві за щастям.

Сідай, відпочинь, спробуй наші прекрасні суші і вперед на звершення.

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення