5 причин для участі у чемпіонаті Черкас з поїдання ролів

 1. Звичайно ж, перш за все, це весело! Два десятка претендентів на звання чемпіона, в прагненні здолати всіх конкурентів і отримати найпринадніші призи від наших спонсорів, яких почали збиратися чимало.
 2. ДУЖЕ смачні роли – для кожного учасника буде приготовлений комплект з 5-ти найбільш смачно і різноманітно ролу, які дадуть учасникам відчути всю глибину смаків сучасної японської кухні!
 3. Наш смачний фірмовий натуральний лимонад для кожного учасника бонусом до основної страви. Перемога перемогою, а смачно поїсти і запити зможе кожен учасник змагання.
 4. Крут призи для ВСІХ учасників змагання незалежно від результатів поїдання. Це більше 10-ти привабливих сертифікатів від наших партнерів і подарункових і знижкових. Після чемпіонату ви можете починати їх реалізовувати відразу без всяких умовностей.
 5. ШАНС отримання звання ЧЕМПІОНА Черкас з поїдання ролів на швидкість. Це, звичайно ж, і кращі призи, і слава, і відмінне настрій, і любов, і повагу шанувальників і шанувальниць, і почуття цілковитого задоволення собою.

Ви ще не записалися в учасники? Тоді поспішайте! До події залишилося всього 4 дні, а місць в учасники і того менше!

Оберіть вашу зону доставки

Це дозволить значно скоротити час доставки вашого замовлення

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Режим роботи доставки
з 10:00 до 20:00

Зареєструватись на подію

  ФИО (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Телефон (обязательно)

   ПІБ (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Перенаправлення